Keçeli Kalem Yayınları Neden Kuruldu?

Keçeli Kalem Yayınları, açık öğretim lisesi ve mesleki açık öğretim lisesi hakkında yayınlar ve dökümanlar hazırlayan bir kuruluştur.Açık lise öğrencilerine, yardımcı olmak, kolay ve pratik çözümler sunmak amacıyla yola çıkmış bir ekiptir.

Açık öğretimden okumanın zorluklarını, örgün eğitimde okumayamamanızın verdiği üzüntüyü, bir meslek ve kültür sahibi olmak için verdiğiniz mücadeleyi anlıyor, sizelere yol göstermeye çalışıyoruz.Keçeli Kalem Yayınları’na yardımcı olan ekip arkadaşlarımızın hepsi tecrübeli, alanında uzman ve en önemlisi sizin hangi konularda zorluk çektiğinizi bilen kişilerdir.

Kitaplarımızın, dökümanlarımızın ve rehberliğimizin sizlere faydalı olduğunu bilmek, bizi şevkle ve azimle daha fazla çalışmaya sevk ediyor.

Eğitimde her bireyin farklı öğrenme düzeyi olduğunun; kiminin kitap okuyarak, kiminin soru çözerek, kiminin başkasının ona anlatmasıyla daha fazla anladığının farkındayız.Bizler, bireylerin ve öğrenme düzeyleri arasındaki farkların bir zorluk değil, zenginlik olduğunun düşünerek çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Kitapların arasında kaybolmamanız için ve eğitiminizde karşılaşacağınız zorluklara yardımcı olmak için; açık lise kitaplarını, açık liseden sonraki eğiminiz için gerekli dökümanları hazırlamaya devam ediyoruz.

İzimizi takip edin!

Keçeli Kalem Yayınları

  • img
  • img
  • img
  • img

Keçeli Kalem Açık Lise Yardımcı Kitapları

Açık Öğretim Lisesi için çalışıyor ve Açık Liseliler için yardımcı kaynak kitaplar hazırlıyoruz. Biz Yenilikçi bir ekibiz.

 

Konu Özeti

Açık öğretim lisesi ders kitaplarının, en çok soru çıkabilecek önemli konularını örneklerle anlatan, kolay anlaşılan,  konusunda uzman öğretmenlerin hazırladğı ders notlarıdır.

Soru Bankası

Açık lisede çıkan soruları her ders ayrı olacak şekilde peş peşe sıralandığı, soruların bitiminde kolaylıkla cevaplarına ulaşabildiğiniz en pratik açık lise kitaplarıdır.

Tam Eğitim Seti

Açık lisede çıkmış sınav soruları, tesler ve özet konu anlatımlı ders notlarının tümü bu setlerin içindedir. 3 faklı kitaptan oluşan tam eğitim setleri, açık öğretim lisesinin tamamını kapsar ve mezun oluncaya kadar kullanabilirsiniz

Bilgilendirme

Açık lise kitabı veya açık öğretim lisesi hakkında aklınıza takılan tüm konularla ilgili sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.En geç 24 saat içerisinde mesajlarınızı yanıtlıyoruz.

Hizmetlerimiz ve İlerleyişi

Sunduğumuz hizmet verileri

  • Soru Bankası99%
  • Konu Anlatım99%
  • Destek99%
  • Online Eğitim40%
  • Müşteri Hizmetleri99%
  • Sipariş Hattı99%

Müşteri Yorumları

İletişim Sosyal Ağlar ve Müşteri hizmetleri aracılığı ile gelen yorumlar.

Mehmet Y.
Keçeli Kalem Yayınlarını internet üzerinde reklam aracılığı ile gördüm. Denemeye karar verdim ve ilk girdiğim sınavda yüksek krediler almaya başladım. Şimdi kredim 172 mezun olmama çok az kaldı. Mutluyum Keçeli Kalem kurucularına teşekkürü borç biliyorum.
Mehmet Y.- Öğrenci
Semih C.
Örgün Lisede başarısız olduğum için Açık Lise’den devam etmeye karar verdim, ilk başarısızlığımdan sonra tekrar başarıyı yakalayacağımı düşünmemiştim. Bu kitap bana başarıyla tekrar tanışmamı sağladı. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.
Semih C.- Editor
Emine A.
Kitaplarınızı arkadaşlarım tavsiye etti, Açıkcası ilk başta bukadar faydalı olacağını tahmin etmiyordum. İlk sınavdan sonra kitaplara daha fazla çalışmaya başladım. Şimdi Açık Lise bitti ve Üniversiteye hazırlanıyorum. Bu konuda bana çok yardımcı oldunuz, teşekkürler.
Emine A.- Ev Hanımı