[toggle title=”Sipariş verdiğimiz kitaplar için kapıda ödeme veya kargo parası ödeyecek miyiz?” open=”yes”]

Sitemizden sipariş verdiğiniz kitaplar için fazladan hiçbir ücret ödemezsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyat üzerinden ödeme yaparsınız, ekstra hiçbir ücret talep edilmez.

[/toggle] [toggle title=”Sipariş verdiğimiz kitap ne zaman elimize ulaşır?” open=”yes”]

Sitemizden sipariş verirken belirtmiş olduğunuz mail adresinize, sipariş numaranız ve sipariş detaylarınız gönderilir. Eğer gelmediyse mail adresinizdeki Önemsiz/Gereksiz/Spam klasörünü kontrol ediniz. Saat 16:00’ a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir ve kitabınız adresinize İstanbul içi 1-2 iş gününde, İstanbul dışına 2-3 iş gününde (mesafeye bağlı olarak değişir) ulaşır. Siparişiniz kargoya verildiğinde ayrıca kargo takip numarası telefonunuza kısa mesaj (sms) olarak gönderilir.

[/toggle] [toggle title=”Açık Lisede bazı derslerin içerikleri değişti. Keçeli Kalem Yayınlarının açık lise kitapları yeni müfredata göre mi hazırlanmıştır?” open=”yes”]

Keçeli Kalem açık lise kitaplarının tamamı değişen müfredata uygun ve en güncel kitaplardır.

[/toggle] [toggle title=”Açık lise kitaplarının faydası olur mu?” open=”yes”]

Kitaplarımız açık lisede çıkmış ve çıkabilecek soru ve konuları kapsamaktadır. Açık lise sorularının veya ders notlarının tamamını bu kitapların içinde bulabilirsiniz. Böylece açık lisedeki her şey elinizin altında olur. Sınavlardan önce kendinizi deneme fırsatı bulursunuz. Sınavlardan çıkacak sorulara çok yakın hatta bazen aynı olduğunu göreceksiniz.

[/toggle]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir