Sitemizden sipariş verdiğiniz kitaplar için fazladan hiçbir ücret ödemezsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyat üzerinden ödeme yaparsınız, ekstra hiçbir ücret talep edilmez.

Sitemizden sipariş verirken belirtmiş olduğunuz mail adresinize, sipariş numaranız ve sipariş detaylarınız gönderilir. Eğer gelmediyse mail adresinizdeki Önemsiz/Gereksiz/Spam klasörünü kontrol ediniz. Saat 16:00’ a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir ve kitabınız adresinize İstanbul içi 1-2 iş gününde, İstanbul dışına 2-3 iş gününde (mesafeye bağlı olarak değişir) ulaşır. Siparişiniz kargoya verildiğinde ayrıca kargo takip numarası telefonunuza kısa mesaj (sms) olarak gönderilir.

Keçeli Kalem açık lise kitaplarının tamamı değişen müfredata uygun ve en güncel kitaplardır.

Kitaplarımız açık lisede çıkmış ve çıkabilecek soru ve konuları kapsamaktadır. Açık lise sorularının veya ders notlarının tamamını bu kitapların içinde bulabilirsiniz. Böylece açık lisedeki her şey elinizin altında olur. Sınavlardan önce kendinizi deneme fırsatı bulursunuz. Sınavlardan çıkacak sorulara çok yakın hatta bazen aynı olduğunu göreceksiniz.